Apple Watch SE

Apple Watch SE

Ваша техніка - Наша турбота

Якщо не зможемо виправити, ви не платите

Ремонт Apple Watch SE

Заміна скла
1699 грн
Заміна дисплею
5399 грн
Заміна аккумулятора
1099 грн
Чистка після потрапляння вологи
від 299 грн

Врятувати можна ВСЕ!

Це ми беремо на себе

Ми передзвонимо Вам для уточнення всіх деталей і часу ремонту.

Ваш номер

Обслуговуємо людей, а не техніку

Ремонт Apple Watch SE в Києві
Apple Watch 6 - це модний і зручний аксессуар, який не тільки доповнить будь-який  образ, але й допоможе вам, так як має безліч корисних функцій. Але через те, що годинник знаходиться на руці, він може постраждати від механічних пошкоджень. В нашому сервісі ми відремонтуємо майже будь-яку несправність, або пошкодження, щоб ваш аксесуар і далі справно працював і гарно виглядав.
Заміна скла Apple Watch SE
Скло розумного годинника може досить легко пошкодитись від удару, або подряпатись. Це, по-перше, зіпсує зовнішній вигляд пристрою, і, по-друге, зробить дисплей вразливим. В нашому сервісі ми вмить замінимо тріснуте скло на нове.
Заміна дисплею Apple Watch SE
Оскільки дисплей Apple Watch - це сенсорний екран, він досить чутливий до ударів і пошкоджень. Пропало зображення чи не працює сенсор? Тоді несіть його до нас, ми замінимо несправний дисплей на новий, оригінальний.
Заміна акумулятора Apple Watch SE
Літій-іонні акумулятори з часом втрачають свою ємність. Якщо ваш годинник швидко розряджається, або зовсім не вмикається, проблема може бути в акумуляторі. В нашому сервісі ви можете замінити його на новий.
Чистка після потрапляння вологи Apple Watch SE
ТХоча годинники Apple і захищені від бризок і занурення в воду, але з часом, і за деяких умов, водонепроникність пристрою може бути порушена. Якщо ваш годинник залило, вимикайте його, і якомога швидше відвідайте наш сервіс. Ми просушимо очистимо ваш годинник від вологи
Наші переваги
Якщо з вашим Apple Watch SE якісь проблеми, звертайтеся до нашого сервісу в Києві. В нас більше 6 років досвіду з ремонту техніки Apple, ми надаємо гарантію на наші послуги і беремо гроші тільки за результат. З нами ваші пристрої будуть в надійних руках.