iPad Pro 10.5

iPad Pro 10.5

Ваша техніка - Наша турбота

Якщо не зможемо виправити, ви не платите

Ремонт iPad Pro 10.5

заміна сенсора

3099 грн

Ваш дисплей працює

Заміна екрану (Орігнал)

4899 грн
Гарантія 12 місяців
заміна акумулятора
1799 грн
Гарантія 12 місяців
Заміна основної камери
1599 грн
Немає зображення або з дефектами

внутрішні шлейфа

1499 грн
Неможливо зарядити телефон, не працює звук
Ремонт материнської плати
від 1599 грн
Мікро пайка або заміна мікросхем

Врятувати можна ВСЕ!

Це ми беремо на себе

Ми передзвонимо Вам для уточнення всіх деталей і часу ремонту.

Ваш номер

Обслуговуємо людей, а не техніку

Ремонт iPad Pro 10.5 в Києві
Навіть найдосконаліші пристрої можуть виходити з ладу, або отримувати пошкодження.
Наш сервісний центр може вирішити будь-яку несправність вашого девайсу. Ми використовуємо оригінальні запчастини, і надаємо гарантію на ремонт. Ось короткий перелік послуг що ми надаємо.
Заміна екрану в iPad Pro 10.5
Пошкоджений екран дуже заважає, а інколи взагалі, робить використання гаджета неможливим. В такому випадку вам слід звернутися до нашого сервісного центру. Наші спеціалісти швидко замінять екран на вашому пристрої на оригінальний, або на якісну копію. Ми використовуємо тільки якісні запчастини, і надаємо гарантію на наші послуги. Завітайте до нас.
Заміна аккумулятору в iPad Pro 10.5

На жаль, літій-іонні акумулятори з часом втрачають свою місткість і виходять з ладу. Основні симптоми - скорочення часу роботи пристрою, девайс може нагріватися і вимикатися. В нашому сервісі ви можете замінити аккумулятор на новий, і вдихнути в свій девайс нове життя.
Заміна камери в iPad Pro 10.5
Знімати фото і відео - важлива функція смартфона. Декотрі люди полюбляють фотографувати кожен свій крок, для того щоб поділитися враженнями з друзями в соціальних мережах. Інші використовують функцію фото для роботи. Тому дуже прикро, коли камера виходить із ладу. В нашому сервісі можна замінити камеру на нову, і жодна пригода чи яскраве враження не промине повз, лишившись в пам'яті вашого пристрою у вигляді фото.
Заміна внутрішніх шлейфів в iPad Pro 10.5
Якщо ваш пристрій не заряджається, зник звук, або перестала працювати камера - можливо проблема криється в пошкодженні шлейфів, які з'єднують одні електронні компоненти з іншими. Але це не проблема, наші майстри вмить замінять їх на нові, і ви знову зможете використовувати свій девайс.
Ремонт материнської плати iPad Pro 10.5
Щоб знайти проблеми з материнською платою, треба провести ретельну діагностику, а усунення несправностей потребує надзвичайно тонкої і складної роботи. Ми маємо багатий досвід ремонту, і з радістю повернемо ваш електронний пристрій до життя.
Наші переваги
Якщо з вашим iPad Pro 10.5 якісь проблеми, звертайтеся до нашого сервісу в Києві. В нас більше 6 років досвіду з ремонту техніки Apple, ми надаємо гарантію на наші послуги і беремо гроші тільки за результат. З нами ваші пристрої будуть в надійних руках.