iPhone 6S Б/У

Apple
3000,00
грн
Інформація
Як відрізняется стан
Доставка
Гарантія:

Інформація

Це модель 6s
sdf
sdf
sdf
sdf
pdf

Як відрізняется стан

Ідеальний стан (стан наближений до нового пристрою): iPhone виглядає та функціонує, як Новий. Можливі поодинокі мікроподряпини. Вживаний iPhone в ідеальному стані 100% пройшов ретельну перевірку та тестування. Усі функції справно працюють. Знос акумуляторної батареї може сягати до 10%


Відмінний стан телефону (не значні сліди користування): iPhone у відмінному візуальному та функціональному стані. Можливі подряпини, потертості, незначні пошкодження фарби. Можлива заміна компонентів для відновлення роботи пристрою. Вживаний iPhone у відмінному стані 100% пройшов ретельну перевірку та тестування. Усі функції справно працюють. Знос акумуляторної батареї може сягати 10-20%

Добрий стан телефону (присутні сліди користування): iPhone зі значними слідами експлуатації, проте з відмінним функціональним станом. На дисплеї можлива значна кількість потертостей та подряпин. Корпус може містити сліди ударів, незначні сколи, подряпини або тріщини. Вживаний iPhone у середньому стані 100% пройшов ретельну перевірку та тестування. Усі функції справно працюють. Знос акумуляторної батареї може сягати до 15-20%.

Доставка

Доступні варіанти доставки товару
Виберіть той спосіб якій вам зручніше

Самовивіз: з нашего магазину по адресу - пер. Політехнічний 1/33

Нова Пошта - за тарифами НП

Кур'єр Нова Пошта - за тарифами НП

Адресна доставка (Київ) - 100 грн


Гарантія:

Гарантія

Гарантійному обслуговуванню підлягають товари лише в повній комплектації. При пред'явленні гарантійної претензії покупець зобов'язаний надати коробку і все, що входить в комплект придбаного девайсу.
Гарантійні претензії розглядаються при пред'явленні гарантійного талону та в межах вказаного в талоні гарантійного періоду.

Гарантія дійсна:

 • заміна батареї (при статусі «сервіс» чи < 80%);
 • заміна кнопок гучності чи вібродзвінка (якщо вони працюють некоректно);
 • заміна кнопки включення;
 • заміна камери при некоректній роботі;
 • заміна або чистка динаміків / мікрофону;
 • заміна/чистка роз'єму зарядки;
 • ремонт контроллеру живлення (зазвичай виходить з ладу при перепаді напруги);
 • відновлення модему (мережі);
 • заміна мікросхем звуку (аудіокодек);
 • оновлення/відновлення ПЗ;

Вживана (активована) техніка поверненню НЕ ПІДЛЯГАЄ, в такому випадку здійснюється ремонт чи заміна на іншу!


Гаранія НЕ розповсюджуеться на:

 • Потропляння вологи в будь-якому випадку;
 • Наявність зовнішніх пошкоджень;
 • Зелені полоси на OLED дісплеях;
 • Використання не якісних зарядних пристроїв;
 • Встановлення Beta версій IOS;
 • Неможливість розблокувати пристрій (забуті данні iCloud);
 • Втручання в пристрій інших сервісних центрів;

Якщо при гарантійному зверненні гаджет не підлягає ремонту то здійснюється обмін девайсу на аналогічний чи інший (у випадку з AirPods здійснюється виключно заміна неробочого елементу, так як навушники і кейс є нерозбірними).

Причину виникнення дефектів обладнання визначають фахівці гарантійного обслуговування (термін проведення діагностики від 1 до 30 днів). При незгоді покупця з висновком може бути проведена незалежна експертиза відповідно до закону "Про захист прав споживачів".

Якщо ви придбали вживаний товар і він виявився несправний, - протягом гарантійного терміну його можуть зремонтувати або обміняти на інший.

Якщо ви придбали новий товар (iPhone, iPad, Watch, MacBook, iMac та ін.) і виявили дефект, тоді залишаєте його на діагностику. Якщо є підтвердження, що це заводський дефект - товар міняють на інший (у вас залишається коробка та аксесуари від пристрою який був несправний, а по гарантії замінюється сам девайс). Якщо проблема в екрані (битий піксель чи інше - здійснюється заміна екрану). Якщо проблема з MacBook / iMac - тоді здійснюється ремонт, а не заміна.

У випадку, якщо після діагностики є заключення про те, що проблема не є заводським дефектом - сервісний центр може здійснити ремонт за рахунок покупця (за згодою). Гарантійна заміна проводиться протягом одного місяця.

Згідно ст. 25 Закону України "Про захист прав споживачів" протягом 14 -ти днів, не рахуючи дня купівлі, покупець має право обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо він не підійшов за формою, габаритами, забарвленням, розміром або комплектацією. Обмін здійснюється у тому разі, якщо проданий товар не був у користуванні, не був активований, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, зовнішні плівки, фабричні ярлики, а також товарний чи касовий чек.Click to order
Total: 
Як до вас звертатись
Ваш номер телефону