iPhone 7 Б/У

Apple
3800,00
грн
Инфо
Описание

Инфо

Byasfsf
sdf
sdf
sdf
sdf
pdf

Описание

iPhone 7 бу – найбільш бюджетна пропозиція серед вживаних айфонів

Незважаючи на те, що вже пройшло чимало часу від появи iPhone 7 бу, дана модель має всі базові характеристики сучасного смартфона. Користування ним, дозволяє оцінити основні переваги техніки Apple. При цьому ціна iPhone 7 бу дійсно доступна.

5 переваг айфон 7 б/у

1. Компактний розмір 

Ринок заполонили смартфони великого розміру. Якщо ви наперекір моді шукаєте компактний девайс, не проґавте можливість купити бу айфон 7. Він значно легший і менший від більшості смартфонів, випущених недавно. В плані ергономіки – це ідеальний пристрій. Не може не тішити і різноманіття кольорового оформлення корпусу.

2. Продуктивність

Щороку інженери Apple з гордістю заявляють, що новий айфон працює швидше від попереднього. І це справді так. Але рядові користувачі не завжди помічають різницю. Б/у айфон 7 працює не набагато повільніше флагманів. Миттєвий запуск додатків та ігор гарантований. Вам не потрібно буде думати, чи запуститься на пристрої гра з максимальними налаштуваннями графіки. На iPhone 7 відмінно працює все, що є в App Store.

3. Звук

Більшість смартфонів можуть відтворювати музику на задовільному рівні. Але далеко не кожен забезпечує чистий звук з хорошими басами і високим рівнем деталізації. iPhone 7 дозволяє отримувати задоволення від музики чи аудіокниги як в навушниках, так і без них. Це можливо завдяки стереодинамікам.

4. Touch ID

Бу айфон 7 – одним з останніх смарафонів Apple, де для розблокування використовується сканер відбитків пальців Touch ID. В ряді ситуацій Touch ID виграє у Face ID. Зокрема останньою системою не зручно користуватись темряві і під час оплати на касі. Це ще один доказ того, що не завжди варто гнатись за технологічними інноваціями.

5. Захист IP67

Cмартфон захищений від пилу і може занурюватися на глибину до 1 м на 30 хвилин. Захист по стандарту IP67 дозволяє бути впевненим, що навіть після активного користування, б/у айфон 7 зберігає свої переваги. Також ви зможете не переживати, якщо телефон випадково впаде в море, коли ви хотіли зробити гарний кадр, або в ванну, коли ви релаксували.