Macbook Pro 13″

Macbook Pro 13″

Ваша техніка - Наша турбота

Якщо не зможемо виправити, ви не платите

Ремонт Macbook Pro 13″ 2013-2015 (А1502)

Заміна матриці

від 11000 грн

Відновлення роботи дисплея

Заміна аккумулятора

від 2750 грн
Пристрій став швидко розряджатися

Заміна клавиатури

від 3700 грн
Клавіші залипають, або не друкують
Заміна тачпаду
від 3900 грн
Тачпад не працює, або працює некоректно
зАМІНА шнуру MagSafe
750 грн
Якщо ваша зарядка перестала працювати
відновлення материнської плати
від 1000 грн
І ваш макбук знову працює
чистка і заміна термопасти
600 грн
Профілактика перегріву
встановленя MacOS з/без збереження данних
800/400 грн
Коли операційна система некоректно працює

Врятувати можна ВСЕ!

Це ми беремо на себе

Ми передзвонимо Вам для уточнення всіх деталей і часу ремонту.

Ваш номер

Обслуговуємо людей, а не техніку

Ремонт Macbook Pro 13″ в Києві

Продукція компанії Apple добре відома своєю якістю і надійністью. Але кожен, навіть най досконаліший прилад може з часом вийти з ладу через вік або механічні пошкодження. Наш сервісний центр може виправити будь-яку несправність вашого макбуку. Ми використовуємо оригінальні запчастини, і надаємо гарантію на ремонт. Ось короткий перелік послуг що ми надаємо.
Заміна матриці Macbook Pro 13″
Якщо на екрані вашого пристрою з'явилися смуги, або інші дефекти зображення, чи картинка взагалі зникла - тоді скоріш за все, вийшла з ладу матриця екрану.
В нашому сервісному центрі її вмить замінять на нову, і ваш макбук знову працює!
Заміна акумулятора Macbook Pro 13″
Якщо ваш макбук став швидко розряджатися, скоріш за все це пов'язано з виходом з ладу акумулятора. Ця прикра несправність зводить нанівець всі переваги портативної робочої станції, якою макбук є. Ви можете замінити акумуляторну батарею в нашому сервісі, на нову, і вдихнути нове життя в ваш улюблений пристрій.
Заміна клавіатури Macbook Pro 13″
Якщо клавіатура вашого пристрою не друкує, або залипає, або якщо ви залили її рідиною, не проблема. У нас є оригінальні запчастини, і ми швидко і оперативно полагодимо ваш пристрій.
Заміна тачпаду Macbook Pro 13″
Тачпади в ноутбуках від компанії Apple дуже зручні в використанні, і навіть можуть повноцінно замінити комп'ютерну мишу. Тому дуже прикро коли ця деталь виходить із ладу. Наші майстри з легкісттю замінять несправний тачпад на новий.
Заміна шнуру MAGSAFE Macbook Pro 13″
MAGSAFE - це екосистема аксесуарів, яка створена для зручної зарядки всіх пристроїв від компанії Apple. Завдяки магнітам, і бездротовій передачі енергії більше немає ніяких гнізд, що пошкоджуються і розхитуються, а якщо хтось зачепить дріт зарядного пристрою, магніт просто відєднається. В нашому сервісі ви можете придбати шнур MAGSAFE для вашого макбуку.
Відновлення материнської плати Macbook Pro 13″
Іноді через коротке замикання з ладу можуть виходити мікросхеми на материнській платі. Її відновлення - це дуже складна і відповідальна процедура. В нашому сервісі є всі необхідні деталі, обладнання, і що найважливіше, досвідчені майстри ремонтники, які можуть повернути до життя майже будь-який несправний макбук.
Чистка і заміна термопасти Macbook Pro 13″
Засміченість пилом і стара термопаста - фактори, які негативно впливають на роботу системи охолодження. Через це макбук може перегріватися, що сповільнить його роботу, або навіть призведе до несправностей. Щоб ваш макбук надійно працював, не забувайте про профілактичні заходи в нашому сервісному центрі.
Встановлення MACOS з/без збереження данних
Хоч операційна система MACOS від компанії Apple і відома своєю надійністю, але іноді і вона перестає коректно працювати, вимагаючи повторного встановлення, або оновлення. В нашому сервісі ми не тільки встановимо відповідну до вашої моделі ОС, а й збережемо всі ваші дані.
Наші переваги
Якщо з вашим Macbook Pro 13″ якісь проблеми, звертайтеся до нашого сервісу в Києві. В нас більше 6 років досвіду з ремонту техніки Apple, ми надаємо гарантію на наші послуги і беремо гроші тільки за результат. З нами ваші пристрої будуть в надійних руках.