iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro
Ваша техніка - Наша турбота
Якщо не зможемо виправити, ви не платите

Ремонт iPhone 12 Pro

Заміна скла (зберігається оригінальна матриця)

3299 грн

Ваш дисплей і сенсор працює

Заміна екрану (Оригінал)

9999 грн
Гарантія 12 місяців

Заміна екрану (Копія)

6599 грн
Гарантія 1 місяць
заміна акумулятора
2199 грн
Гарантія 12 місяців (час ремонту до 40 хвилин)
заміна Скло задньої камери
799 грн
Кожне скло окремо, але зі знижкою
ЗАМІНА ЗАДНЬОГО СКЛА
2199 грн
За попереднім записом від 4-х годин
заміна корпусу
5999 грн
Повна заміна разом із заднім склом
Заміна основної камери
2899 грн
Немає зображення або з дефектами
зАМІНА ФРОНТАЛЬНОЇ КАМЕРИ
1999 грн
Чи не працює Селфі або зображення з дефектами
ЗАМІНА МІКРОФОНА
1199 грн
Вас не чує співрозмовник
ЗАМІНА ДИНАМІКА
1199 грн
Ви погано чуєте або низька гучність
Заміна роз'єму синхронізації
1199 грн
Неможливо зарядити телефон або не визначається iTunes
Ремонт або заміна кнопок
1199 грн
Кнопки погано натискаються або не працюють

Відновлення після вологи

від 900 грн

Негайно і позачергово

Врятувати можна ВСЕ!

Це ми беремо на себе

Ми передзвонимо Вам для уточнення всіх деталей і часу ремонту.

Ваш номер

Обслуговуємо людей, а не техніку

Ремонт iPhone 12 Pro в Києві
Навіть найдосконаліші пристрої можуть виходити з ладу, або отримувати пошкодження.
Наш сервісний центр може вирішити будь-яку несправність вашого девайсу. Ми використовуємо оригінальні запчастини, і надаємо гарантію на ремонт. Ось короткий перелік послуг що ми надаємо.
Заміна скла в iPhone 12 Pro
Пошкоджене скло не тільки псує зовнішній вигляд пристрою і заважає зручно ним користуватися, а навіть може призвести до пошкодження дисплею, в разі чого ремонт буде вже коштувати значно дорожче. Щоб не допустити таких прикрощей, заміну скла не слід відкладати на довго. Тому звертайтеся до нас, наші майстри вмить замінять пошкоджене скло на нове.

Заміна екрану в iPhone 12 Pro
Пошкоджений екран дуже заважає, а інколи взагалі, робить використання гаджета неможливим. В такому випадку вам слід звернутися до нашого сервісного центру. Наші спеціалісти швидко замінять екран на вашому пристрої на оригінальний, або на якісну копію. Ми використовуємо тільки якісні запчастини, і надаємо гарантію на наші послуги. Завітайте до нас.
Заміна аккумулятору в iPhone 12 Pro

На жаль, літій-іонні акумулятори з часом втрачають свою місткість і виходять з ладу. Основні симптоми - скорочення часу роботи пристрою, девайс може нагріватися і вимикатися. В нашому сервісі ви можете замінити аккумулятор на новий, і вдихнути в свій девайс нове життя.
Заміна корпусу в iPhone 12 Pro
Техніку від компанії Apple люблять не тільки за зручність у роботі і багатий функціонал, але й за стильний і елегантний зовнішній вигляд. Тому дуже прикро коли корпус пристрою втрачає привабливість через невблаганний плин часу, або механічні пошкодження. Наш сервіс надає послуги по заміні корпусу чи тільки заднього скла, щоб ваш пристрій знову засяяв новизною.
Заміна камери в iPhone 12 Pro
Знімати фото і відео - важлива функція смартфона. Декотрі люди полюбляють фотографувати кожен свій крок, для того щоб поділитися враженнями з друзями в соціальних мережах. Інші використовують функцію фото для роботи. Тому дуже прикро, коли камера виходить із ладу. В нашому сервісі можна замінити камеру на нову, і жодна пригода чи яскраве враження не промине повз, лишившись в пам'яті вашого пристрою у вигляді фото.
Заміна мікрофона і динаміка iPhone 12 Pro

Якщо під час розмови по телефону виникають проблеми, ваш співбесідник вас не чує, або ви не чуєте його, можливо в вашому пристрої пошкоджений мікрофон, або динамік. Не спішіть панікувати. Наші майстри з легкістью замінять пошкоджені компоненти на нові, і ви знову зможете використовувати свій пристрій за призначенням.

Заміна роз'єму синхронізації в iPhone 12 Pro
Якщо ваш пристрій не заряджається, або не приєднується до комп'ютера, можливо Пошкоджено розєм для синхронізації. Різні штекери і гнізда часто виходять з ладу при довгому використанні. В нашому сервісі ми проводимо заміну несправних роз'ємів, щоб ви могли знову користуватися своїм приладом. 
Відновлення після вологи iPhone 12 Pro
Вода і інші рідини дуже небезпечні для електронних пристроїв. Волога в мікросхемах може спричинити коротке замикання, і викликати значні ушкодження. Тому якщо ви щось пролили на свій пристрій, його слід негайно вимкнути, і віднести в сервісний центр, де спеціалісти розберуть гаджет, і просушать його.
Наші переваги
Якщо з вашим  iPhone 12 Pro якісь проблеми, звертайтеся до нашого сервісу в Києві. В нас більше 6 років досвіду з ремонту техніки Apple, ми надаємо гарантію на наші послуги і беремо гроші тільки за результат. З нами ваші пристрої будуть в надійних руках.